DOĞAL AİLELER ÇOCUK KAMPI

Çocuklarımıza, çocukluk anılarında hep varolacak harika bir hediye vermek için Karagöl’ de kamp yapmaya gidiyoruz.

İlk kez kamp yapacak ailelerimiz için en önemli şeyin güven olduğunun bilincindeyiz.
O yüzden programın detaylarını yazmadan önce bilmeye ihtiyaç duyacağınız bir noktayı paylaşmak istiyoruz.

Karagöl, İzmir’ de kamp yapılacak en güvenli alanlardan biri olup, çok uzun yıllardır kampçılara hizmet vermektedir. Uluslararası kamp festivallerine ev sahipliği yapmaktadır.

Kamp programımızda neler var onları yazalım.

Saat 18:30 itibari ile Yamanlar Dağı’nda Karagöl’ de buluşuyoruz.

Hoşgeldin ikramları ile enerjinizi yükseltiyorsunuz. Sonra çadırınıza yerleşiyorsunuz.
Çadır, sünger yatak, yastık, çarşaf hatta yastık kılıfı ve pike dahil olmak üzere ihtiyaç duyacağınız tüm malzeme size temin edilecek.

19:30-20:00 gibi akşam yemeği servisi başlayacak.
Çocuklarımızın menüsünde hamburger ve patates kızartması, 18 + üstü olanların menüsünde ızgara köfte, pilav ve salata var. Yemek sırasında alkolsüz içecek servisi yapılacaktır.

Yemekten sonra gecenin en özel anlarından birini yaşayacağız.
Karne alan çocuklarımızı, bütün yıl gösterdikleri öğrenme çabaları için tebrik edeceğiz.

Düş Zamanı Masalcısı Sıla Akdeniz, çocuklarımıza ve biz büyüklere özel masallar anlatacak.

Çocuklarımız ormanda keşif yapmak için gece yürüyüşüne çıkacaklar. Biz ebeveynlerde, Doğal Ailelerin Danışmanı Psikolog Gülşah Sütlüoğlu ile ateş başında ‘Yaz Tatilinde Ebeveyn Çocuk İlişkileri ve Doğadaki Çocuk’ konularında sohbet edeceğiz.

Kampların olmazsa olmazıdır, ateş başında şarkı söylemek… Emre Bulgurcu çalacak, hep beraber söyleyeceğiz.

Mis gibi orman havasını solurken, harika bir manzaraya bakarken, güzel bir müzik dinlerken, dostlarla birlikteyken ve de çocuklarımızın keyfi yerindeyken yatılır mı? Yatılmaz.
O yüzden yatma zamanı size kalmış, ancak sabah 08:30 gibi kahvaltı hazır diye bağıracağımızı bildiririz:)

08:30’ da başlayacak kahvaltıdan sonra ZikZak Danışmanlık tarafından bize özel hazırlanan, macera ve aksiyonu bolca olan oryantiring parkurunda, çocuklarımızla şifreleri çözmeye çalıştığımız keyifli bir oyun oynayacağız ve eve dönüş yolunu bulmaya çalışacağız.

Ve saat 12:00 gibi kamp organizasyonumuzu tamamlayıp, Karagöl’ den ayrılacağız.

Kamp yapan aile sayımız arttsın istiyoruz. Hep beraber farklı yerlerde, farklı şehirlerde kamplar yapalım istiyoruz. Bu nedenle çadır, çadır alanı kullanım bedeli ve yatak malzemeleri, akşam yemeği, sabah kahvaltısı, ikramlar ve tüm etkinleri kapsayan hizmet bedeli için aile paketleri hazırladık ve indirimler sağladık.

1.Paket : 1 ebeveyn ve 1 çocuk olacak şekilde 2 kişiden oluşan aile paketimizdir ve 245 TL’ dir.
Bu paketten yararlanmak isteyen ailelerimiz çift kişilik tek çadır kullanacaktır.

2.Paket: 1 ebeveyn olmak koşulu ile 3 kişiden oluşan aile paketimizdir ve 295 TL’ dir. Bu paketten yararlanmak isteyen ailelerimiz üç kişilik tek çadır kullanacaktır.

3. Paket: 2 ebeveyn olmak koşulu ile 4 kişiden oluşan aile paketimizdir ve 395 TL’ dir. Bu paketten yararlanmak isteyen ailelerimiz çift kişilik iki çadır kullanacaktır.

Kampımıza her yaştan çocuk katılabilir. 4 yaş ve altında çocukların katılımı ücretsizdir.

Sınırlı sayıda katılım olacağı için ön kayıt yaptırılmalıdır. Ön kayıt yaptırmak için iletişim numaranızın yer aldığı bir maili bilgi@dogalaileler.com eposta adresine gönderebilirsiniz veya 0 533 354 66 69 numaralı telefon numaramızdan iletişim kurabilirsiniz. Ön kayıt yaptıran ailelerimiz ile ödeme, kampçılık ve program hakkında detaylı bilgi paylaşılacaktır.

Görüşmek üzere :)

Sosyal Medya