SEN BÜYÜRKEN

İsim Doktoru Haluk Kemal Cebe, “Sen Büyürken” programında bebek isimlerini yorumlayacak…
İsimlerin hayatımızı nasıl etkilediğine dikkat çeken ünlü isim doktoru Haluk Kemal Cebe, canlı yayında çocukların isimlerini yorumlayacak.
99.1 TRT Kent Radyo İzmir’de her Pazar saat 12:00’de canlı olarak yayınlanan “Sen Büyürken” programı bu hafta ünlü isim doktoru Haluk Kemal Cebe’yi konuk ediyor. İsim analizi çalışmalarıyla adından söz ettiren Haluk Kemal Cebe, Türkiye’yi Akrofonoloji ile tanıştıran kişi olarak da biliniyor. Cebe, katıldığı ulusal televizyon kanallarında isimlerin insan hayatını nasıl etkilediğine dair yaptığı bilimsel çalışmalarla da dikkat çekiyor.
Harflerin enerji sembolleri olduğunu her fırsatta dile getiren Cebe, 24 Ocak Pazar günü saat 12.00’de “Sen Büyürken” de bu kez çocukların ve bebeklerin isimlerini yorumlayacak. Reyhan Şenay’ın konuğu İsim doktoru Cebe, 0232 411 44 43 numaralı telefondan, Facebook TRT Kent Radyo İzmir, Kent Radyo İzmir Twitter hesaplarından gelen isimleri yorumlayarak, çocukların isimlerini seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini paylaşacak.
Reyhan Şenay’ın hazırlayıp sunduğu “Sen Büyürken” her Pazar, çocukların sağlıklı ve mutlu gelişimi hakkında uzman konuklarla dinleyenleri buluşturuyor.