BALKABAĞI ÇOCUK KİTABEVİ 1 YAŞINDA

6 Şubat Cumartesi günü Karşıyaka Bostanlı’ da bulunan Balkabağı Çocuk Kitabevi birinci yaşını özel bir etkinlik ile kutladı. Balkabağı’ nın doğum gününe özel, Kidolindo’ nun İstanbul çözüm ortağı Şehrin Çocuk Hali’ nin kurucusu Özge Lokmanhekim yeni kitabı Kemal’in Londra Günlüğü’ nü İzmirli miniklerle ve aileleriyle buluşturdu.

Kitabı yazarından dinleyen minikler interaktif bir anlatıma şahit oldu. Londra ile özdeşleşen simgeleri çocuklar ile paylaşan Lokmanhekim, okuma aktivitesinden sonra kitabını imzaladı ve İzmirli blogger anneler ile sohbet etti. Bir sonraki kitabı; Kemal’in Brüksel Günlüğü’ nün yolda olduğu müjdesini verdi.

Çocuklar için ‘Kendin Yap’ aktiviteleri üreten Kidolindo, Kemal’ in Londra Günlüğü kitabında da yer alan İngiltere’ nin en sevilen kitap karakterlerinden biri olan Ayı Paddington aktivitesini miniklerle birlikte yaparak, evlerine ufak bir anı götürmelerine vesile oldu.

En İyi 3 Londra Temalı Aktivite için lütfen tıklayınız.

Balkabağı Çocuk Kitabevi sahibesi Gülşah Biçer ilk yaşlarında böyle bir etkinliğe ev sahipliği yaptıkları için çok mutlu olduklarını dile getirirken, çocuk kitabevlerinin yaşaması için destek olan herkese teşekkür ettiklerini belirtti.

Kidolindo ekibi olarak tüm miniklere kitap dolu günler diliyoruz.
Kitaplar ile ilgilenen miniklere ve ailelerine Kidolindo Kitaplık bölümünü takip etmelerini tavsiye ediyoruz. Ayrıca, bizi kırmayıp gelen tüm İzmirli blogger annelere bir kez daha çokça teşekkür ediyoruz.

Kidolindo Ekibi