Alsancak Müzik Kursu Çocuk Şenliği

Alsancak Müzik Kursu ailesi , çocuklarını müzik ve oyunla büyütmeyi isteyen ailelerle bir arada keyifli bir gün geçirmeyi hayal edip harika bir organizasyon planladı.
“29 Mayıs 2016 Pazar günü için Urla Çuha Peyzaj Kahvaltı Bahçesinde renkli bir Çocuk Şenliği organize ediyoruz. Önümüzde ki yıllarda gelenekselleşmesini arzu ettiğimiz organizasyonda , hepimiz için hazırlanmış oyunlar , yarışma ve gösteriler de yer alacak. Okulöncesi gruplarımızın sunumlarına da yer vereceğimiz şenliğimizde küçük yaş gruplarını düşünerek planlanan palyaço , yüz boyama ve balon katlama etkinlikleri de sürprizler arasında.
Saat 11:00 de başlayacak kahvaltımız için sayının netleşmesi açısından kahvaltı fişlerinin okulumuzdan öncesinde temin edilmesi ve mutlaka yanınızda bulundurulması konusunda hassasiyetinizi rica ediyoruz. Katılım sayısı ile ilgili sınırlandırma bulunmamaktadır. Daha çok sevdiklerinizle birlikte gelmeniz o günün neşesi ve heyecanına önemli katkı sağlayacaktır. Bizler de hep beraber olmaktan mutluluk duyarız.
Çuha Peyzajın zengin kahvaltısı , çocuk parkı ve yeşil fidanlığı ile temiz havada , hep beraber eğlenceli bir gün geçirmek dileğiyle müzik dolu günler dileriz..”
Bilgi ve rezervasyon için 0(232) 465 2254 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Şenlik Ücretleri
Yetişkin: 30 TL
4-12 Yaş Arası Çocuk: 20 TL
0-4 Yaş Çocuk: Ücretsiz

Loading Map....

Tarih/Saat
Paz 29 Mayıs 2016 / 11:00 - 16:00

Yer
Çuha Peyzaj

Kategori
Etkinlik

^